خرید و فروش ام وی ام X22 PRO IE

0 آگهی
قیمتصفرروز
لیست قیمت‌ها

باما؛ مرجعی مطمئن در دنیای خودرو

پلتفرم تخصصی خرید و فروش خودرو باما، اکنون با یک دهه سابقه خود را در قله اطمینان و اعتماد مشتریان می‌بیند. این بازار آنلاین خودرو بستری امن و دقیق برای انتخاب خودروهای صفر و کارکرده است؛ حتی در روزهای تعطیل. برای مشتری سخت‌گیر امروزی شفافیت و صحت قیمت‌ها اهمیت بسیاری دارد. مکانیزم خرید خودرو چیزی است که در باما به لطف یک پروسه پیچیده نرم‌افزاری محقق شده است؛ به عبارت دیگر کشف قیمت خودرو در سایت باما با حذف واسطه‌ها به‌وضوح مشاهده می‌شود. نه فقط این بلکه خریدار و یا فروشنده خودرو مایل است جزئیات بیشتری از محصول موردنظر خود را جستجو کند. از سال ساخت و پیمایش گرفته تا نوع شاسی و حتی کشور سازنده آن. از نوع مصرف سوخت و ساختار گیربکس گرفته تا حجم موتور و حتی تعداد سیلندرها.

مزایای حضور در باما

انبوهی از خدمات برای فروش یا خرید خودرو در باما به صورت رایگان ارائه می‌شود. شاید بسیاری از این سرویس‌ها در پلتفرم‌های مشابه، هزینه‌ای باشند. البته این در حالی است که مشتریان می‌توانند با پرداخت مبلغی بسیار متعارف از بخش‌های حرفه‌ای‌تر سایت نیز بهره‌مند شوند. یکی از برگ‌های برنده این سایت، فعالیت آن در روزهای تعطیل است. روزهایی که معمولاً قیمت‌ها به درستی تعیین نمی‌شوند تا فضایی برای شیطنت به وجود بیاید. ولی در این بستر می‌توان جدیدترین قیمت خودرو را در لحظه و با کمترین نوسان مشاهده کرد.

خرید خودرو در سایت باما

نه فقط خودرو، بلکه برای خرید هر کالایی دیگر مانند موبایل، پوشاک و حتی مسکن نیاز داریم که همیشه چرخی در بازار بزنیم. قیمت‌ها را با هم مقایسه کنیم و تصاویر دقیق و باکیفیتی از کالای مدنظر خود ببینیم. به کمک باما برای خرید و فروش خودرو دیگر نیازی به حضور فیزیکی شما در بازار نیست و تمام این ویژگی‌ها به راحتی روی صفحه موبایل و یا کامپیوتر قابل دسترسی است. فروشنده خودرو در یک محیط شفاف هیچ‌گاه اجازه پیدا نخواهد کرد تا قیمتی بالاتر و با نرخی غیرمنطقی آگهی کند. هم‌چنین سوءبرداشت و انتشار آگهی خودرو با قیمتی پایین‌تر از بازار با هدف دامپینگ نیز به راحتی قابل پیگیری است. با تمام این‌ها تردیدی نیست که درخشان‌ترین مزیت حضور فروشنده و خریدار در سایت باما، امکان درخواست کارشناسی خودرو است. تیم کارشناسی ماشینچی زیر نظر باما به درخواست مشتری رسیدگی می‌کنند و بعد از انجام پروسه کارشناسی، مدرک معتبری نیز به او اعطا می‌کنند.

فروش خودرو در سایت باما

کسی که می‌خواهد به هر دلیل خودرویش را بفروشد، از یک سایت اینترنتی مرتبط چه انتظاری دارد؟ پاسخ ساده است. فروشنده مایل است فرایند آگهی کردن خودروی سواری‌اش به سادگی و با سرعت پیش برود. این پروسه با قابلیت انطباق روی کلیه پلتفرم‌های موبایلی و کامپیوتری فراهم شده است. حتی با کمترین میزان دانش از فضای اینترنت نیز می‌توان زیر یک دقیقه آگهی خودرو را منتشر کرد. حفظ اطلاعات مشتریان و مقابله با سودجویی ازجمله برتری‌هایی است که در باما با آن روبرو هستیم. دلیل اینکه باما بهترین سایت خرید و فروش خودرو نام گرفته این است که مشتری می‌تواند در هر لحظه آگهی خود را دنبال کند و از جایگاه فعلی آن باخبر شود. در صورتی که نیاز باشد می‌تواند از سرویس‌های پیشرفته برای بیشتر و بهتر دیده شدن هم استفاده کند. باما فضایی خاص و حرفه‌ای را هم برای نمایشگاه‌داران فراهم کرده است تا مجموعه‌ای از خودروها همراه با تأیید اصالت فروشنده قابل نمایش باشد.

خرید و فروش تخصصی خودرو در باما

یکی از اولویت‌های خریداران خودرو پیدا کردن محصول موردنظر در شهر خودشان است که باما با تفکیک گزینه‌ها بر اساس تمامی شهرها و استان‌ها این کار را بسیار ساده کرده است. از سوی دیگر اگر قصد داشته باشید سگمنت خاصی از خودرو را بیابید نیز در این سایت می‌توانید از بین کلاس‌های بدنه سدان، شاسی‌بلند‌، هاچ‌بک، وانت، كوپه، کروک و حتی ون خودروی خود را جستجو کنید. هم‌چنین وضعیت خودرو از نظر کارکرده، صفر، حواله، کارتکس و حتی پیش‌فروش نیز قابل انتخاب است. نکته جالب دیگر آنکه خودروهای قرارگرفته در این سایت بر اساس کشور سازنده نیز مرتب شده‌اند. کشورهایی مانند. ایرانی، کره‌جنوبی، چین، ژاپن، آلمان، فرانسه، انگلیس، ایتالیا، سوئد، آمریکا، مالزی، روسیه، تایوان و حتی اسپانیا. کاربران حرفه‌ای می‌توانند گزینه‌های موردنیاز خود را بر اساس کم مصرف بودن، اقتصادی و یا حتی لوکس بودن نیز جستجو کنند. برای مشتریان واقعی قابلیت انتخاب بین گزینه‌های اتوماتیک و دنده‌‌ای نیز وجود دارد. هم‌چنین از نظر نوع سوخت مصرفی یعنی خودروهای بنزینی، دوگانه‌سوز، هیبریدی و دیزلی نیز فیلترهایی وجود دارد. این سایت خودروها را از نظر مشخصات فنی نیز مرتب کرده است. یعنی خودروهایی با آرایش 3 سیلندر، 4 سیلندر، 5 سیلندر، 6 سیلندر و حتی 8 سیلندر. اگر هم مشتری مایل باشد گزینه مدنظرش را بر اساس حجم موتور انتخاب کند گزینه‌های زیر 1300 سی‌سی، 1300 تا 1700 سی‌سی، 1700 تا 2000 سی‌سی، 2000 تا 2500 سی‌سی و 2500 سی‌سی به بالا نیز در دسترس است. دست آخر برگ برنده سایت باما یکی از آیتم‌های مهم برای مشتریان خودروهای دست‌دوم یعنی وضعیت سلامت بدنه است. در این سایت می‌توانید خودروهایی با وضعیت بدنه بدون رنگ، یک لکه رنگ، دو لکه رنگ، چند لکه رنگ، دور رنگ، صافکاری بدون رنگ، گلگیر رنگ، کاپوت تعویض، گلگیر تعویض، کامل رنگ، در تعویض، یک در رنگ، کاپوت رنگ، دو در رنگ، تصادفی، اتاق تعویض، سوخته و حتی اوراقی را انتخاب کنید.